15
فوریه

دانلود رایگان فیلم The Man Who Invented Christmas 2017 با لینک مستقیم

مردی که کریسمس را اختراع کرد یک فیلم درام مربوط به سال ۲۰۱۷ میلادی میباشد که توسط Bharat Nalluri کارگردانی شده است این فیلم از روی کتاب رمان به همان اسم فیلم یعنی مردی که کریسمس را اختراع کرد بر اساس نوشته سوزان کوهن نوشته شده است ستارگان فیلم دان استیونز کریستوفر پلومر جاناتان پریس میباشند .طرح این فیلم پس از چارلز دیکنز نوشته شده است.
در تاریخ بیست و دوم نوامبر ۲۰۱۷ میلادی در کشور انگلیس و در تاریخ یکم دسامبر ۲۰۱۷ توسط Bleecker Street کشور آمریکا بر روی پرده سینما نمایش داده شده است.
همانطور که چارلزشروع به نوشتن و ادامه داستان خود می کنند خلق شخصیت‌های که در حال نوشتن درباره آنها میباشد با آنها به تعامل میپردازد ۴ در هنگام نوشتن کتاب خود با ورود پدرش جان دیکنز با هنر مندی جاناتان پریس او را ناتوان و فاقد مسئولیت پذیری می داند با آوردن او در داستان خود به او خوش آمد می گوید.
با داستان نویسی چارلز رابطه او با خانواده اش به طور خاصی تحت تاثیر قرار می گیرد زیرا تلاش دارد تا کتاب را به موقع به پایان برساند تارا شخصیتی است که می خواهد به جارلز کمک کند اما چارلز کمک او را رد می کند و او را از خانه اش بیرون می کند علاوه بر چارلز با پدرش به اختلاف شدیدی می رسد از زمینه های اختلاف چارلز با پدرش به گذشته ها و زمان بچگی چارلز در کارخانه ای که او در آن کار می کرد باز می‌گردد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *